0

ממליצים

עידו אריכא

בן 36 , כפר סבא

מאז שאני זוכר את עצמי, כל החיים היה לי שיער דליל. לפני כחמישה חודשים חבר הכיר לי את מיינטופ והמליץ לי על המוצרים. הוא הביא לי את הכדורים, השמפו והווקס והציע לי לנסות אותם.

 

למרות שאף פעם לא השתמשתי בתכשירים לשיער, התחלתי להשתמש ותוך חודש וחצי כבר ראיתי שיש שינוי. השיער שלי פשוט נהיה מלא יותר.

 

בנוסף לכדורים התחלתי להשתמש גם בשמפו, שהוא פשוט כיפי לשימוש ועם ריח ממש ממש טוב.

מאז שהתחלתי להשתמש במוצרים של מיינטופ השיער שלי התמלא לגמרי. אני עושה פן ואפילו החלקה. השיער שונה לגמרי. שיער הצגה.

אני ממליץ מאד מאד לכל מי שסובל משיער דליל לנסות את המוצרים של מיינטופ. שישה אנשים שראו אותי אחרי שהתחלתי את הטיפול כבר התחילו להשתמש בכדורים האלה

רוני טל

בן 48 , ירושלים

כבר הרבה שנים שיש לי שיער מאד דליל. אני מסתובב עם תספורת קצוצה בצידי הראש וקצת שיער מלמעלה, אבל גם הקצת הזה חשוב לי, ואני עושה מה שצריך כדי לשמור עליו.

במשך הרבה שנים השתמשתי בפרופסיה. אחרי שנים של טיפול בפרופסיה ביקרתי אצל תזונאית שהמליצה לי בחום להפסיק להשתמש במוצר הזה.
חיפשתי איזשהו תחליף כי לא רציתי להפסיק את הטיפול בשיער בבת אחת. זה לא שיש לי כל כך הרבה שיער אבל רציתי לשמור על מה שיש. התקשרתי למיינטופ ושוחחתי עם הנציג, שנתן לי תחושה מאד טובה. בתור ספר במקצועי אני מכיר את החומרים והמרכיבים והבנתי שמדובר במוצר אמין והזמנתי.

אחרי חמישה חודשים בהם אני משתמש במוצר אני רואה שינוי שלא ראיתי בזמן שהשתמשתי בפרופסיה. אני רואה התחלה של צמיחת שיער באזורים מסוימים שבהם לא צמח שיער לפני זה.
אני לא אומר שאני אהיה אלביס מחר, אבל אני רואה שמשהו קורה. אני רואה אזורים קטנים שמתחילה בהם צמיחה, וגם הלקוחות שלי במספרה שמים לב לשינוי בשיער, וחלקם אפילו שאלו אותי אם עשיתי השתלה.
אני ממליץ על המוצר בחום ללקוחות שלי במספרה, גם גברים וגם נשים.

מאיה וויס

בת 47 , ראשל"צ

אני סובלת מדלילות בשיער, שמלווה באזורים קטנים בקרקפת בהם יש קרחות קטנות. אני מסוג האנשים שלא רואים עליהם את הדלילות בשיער, כי למדתי היטב איך להעביר שיער ממקום למקום ולסדר אותו בצורה כזו שלא יראו את הדלילות ואת הקרחות הקטנות.

 

גם כשהנציג של מיינטופ ראה אותי לראשונה הוא חשב שאני לא זקוקה לטיפול, אבל לאחר בחינה של השיער ראה את החוסר שקיים והמליץ לי על הכדורים. 

 

השינוי לא הגיע באופן מיידי. לקח בערך 4 חודשים עד שהנשירה הפסיקה, אבל לא התייאשתי והמשכתי בתהליך.

 

היום, אחרי שימוש במוצר במשך כ-8 חודשים בעקביות, עדיין קשה לי לראות צמיחה ברמה היומיומית אבל הנשירה בהחלט הפסיקה. בעבר התמודדתי עם כמויות מטורפות של נשירה ברמה היומיומית, ובכל מעבר של היד על השיער הייתה נשארת חבילת שיערות על היד, היום אני לא שם.

 

אומרים שיש לזה תוצאות והיום אני רואה את התוצאות – השיער שלי נראה בריא יותר וחזק יותר, ואני ממתינה שגם האזורים של הקרחות יתכסו ונראה גם שם שיער צומח

אדם אוחיון

בן 33 , אשדוד

אני לא הטיפוס שבדרך כלל צריך טיפולי שיער, ברוך השם יש לי שיער מושלם, בלי קרחות ובלי דלילות. אבל הרבה אנשים שאני מכיר סובלים משיער דליל והרבה מהם עשו השתלות שיער. עם חלקם גם נסעתי לטורקיה כדי ללוות אותם בתהליך ההשתלה, אז אני מכיר מקרוב את המצבים אליהם אפשר להגיע אם לא שומרים על השיער.

 

זו הסיבה שכאשר אחד החברים שלי שעבר השתלת שיער המליץ לי על הכדורים של מיינטופ התחלתי לקחת אותם. הוא הסביר לי שהם עשויים מרכיבים טבעיים ושהם שומרים על מה שקיים, אז התחלתי לקחת כדי לשמור על השיער.

 

קשה לי להגיד שאני רואה תוצאות כי יש לי יותר מדי שיער בראש, אני יכול להלוות שיער לאחרים. אבל אני משתמש במיינטופ כדי לשמור על מה שיש לי היום. אני כן יכול לומר שאני רואה תוצאות על הרבה חברים ובני משפחה שעשו השתלות שיער ומשתמשים במיינטופ.

 

כדי לשמור על השיער אני משתדל שלא להשתמש בדרך כלל בג'ל לשיער, אבל אחרי הניסיון המוצלח שלי עם מיינטופ, לאחרונה התחלתי להשתמש בווקס של מיינטופ, שעושה יופי של עבודה

רונני

בן 48 , ירושלים

כבר הרבה שנים שיש לי שיער מאד דליל. אני מסתובב עם תספורת קצוצה בצידי הראש וקצת שיער מלמעלה, אבל גם הקצת הזה חשוב לי, ואני עושה מה שצריך כדי לשמור עליו.

 

במשך הרבה שנים השתמשתי בפרופסיה. אחרי שנים של טיפול בפרופסיה ביקרתי אצל תזונאית שהמליצה לי בחום להפסיק להשתמש במוצר הזה.

 

חיפשתי איזה שהוא תחליף כי לא רציתי להפסיק את הטיפול בשיער בבת אחת. זה לא שיש לי כל כך הרבה שיער אבל רציתי לשמור על מה שיש. התקשרתי למיינטופ ושוחחתי עם הנציג, שנתן לי תחושה מאד טובה. בתור ספר במקצועי אני מכיר את החומרים והמרכיבים והבנתי שמדובר במוצר אמין והזמנתי.

 

אחרי חמישה חודשים בהם אני משתמש במוצר אני רואה שינוי שלא ראיתי בזמן שהשתמשתי בפרופסיה. אני רואה התחלה של צמיחת שיער באזורים מסוימים שבהם לא צמח שיער לפני זה

אני לא אומר שאני אהיה אלביס מחר, אבל אני רואה שמשהו קורה. אני רואה אזורים קטנים שמתחילה בהם צמיחה, וגם הלקוחות שלי במספרה שמים לב לשינוי בשיער, וחלקם אפילו שאלו אותי אם עשיתי השתלה.

אני ממליץ על המוצר בחום ללקוחות שלי במספרה, גם גברים וגם נשים

אסנת קרקו

בת 63 , כפר סבא

כל החיים שלי סבלתי מנשירה, ולכל מקום שהיתי הולכת הייתי משאירה אחרי קווצות של שיער שנשר.

 

לפני כמה חודשים הבן שלי בן ה-25 הראה לי את אתר האינטרנט של מיינטופ וככה הכרתי את המוצר. התייעצתי עם חברות לעבודה שגם הן הכירו את המוצר והמליצו לי עליו והחלטתי לנסות אותו.

 

מאז שהתחלתי להשתמש במוצר אני מרגישה הבדל גדול וחווה הרבה פחות נשירה. פחדתי מתופעות לוואי אבל אין שום תופעות לוואי וגם הנשירה פסקה. אני לפעמים מושכת לעצמי בשיער כדי לראות אם זה אמיתי.

 

גם הבן שלי, שמזמין לי את המוצרים דרך האתר, התחיל להשתמש בזה והוא מאד מרוצה. הוא אמנם רק בן 25 אבל הוא כבר אומר שהשיער שלו נראה הרבה יותר טוב

הדר

בת 32 , רמת גן

מאז ומתמיד סבלתי משיער מאד דליל. יש לי שיער הוא פשוט מאד מאד דק, ושהוא מגיע לאורך מסוים הוא פשוט מתחיל להישבר ולכן אף פעם לא הצלחתי להאריך שיער.

 

בגלל שהשיער שלי כל כך דק, אף פעם לא היה לי נפח בשיער, והייתי גוזרת אותו לתספורת קארה רק כדי להעניק לו תחושה של קצת נפח.

 

חבר טוב שלי הכיר לי את המולטי ביוטין של מיינטופ והתחלתי להשתמש בו כל ערב. את התוצאות של הטיפול התחלתי לראות דווקא בשיער שנשר – הייתי מוצאת שיערות שנפלו לי מהראש ולא הייתי מזהה אותן, ראיתי שערות עבות ולא האמנתי שהן שלי, חשבתי שאלו שערות של חברות שלי.

לאט לאט השיער התחיל להתארך ולא נשבר, סוף סוף הצלחתי להאריך שיער. ולאחרונה עברתי להשתמש בשמפו של מיינטופ שעושה לי שיער נעים, רך וגמיש.

ניסיתי טיפולים שונים בעבר כמו HR ואבץ ודברים נוספים, אבל המולטי ביוטין של מייטופ הוא באמת היחיד שעשה שינוי משמעותי

0
    עגלת קניות
    סל הקניות שלך ריקחזרה לחנות
    דילוג לתוכן